cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Zielonki - Oferty sprzedaży nieruchomości
100 ogłoszeń
Od najnowszych
100 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lawendowa
Zielonki,małopolskie
1 288 700 zł105 m² 12 250 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
759 000 zł55 m² 13 906,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
1 500 000 zł107 m² 14 023,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
759 000 zł55 m² 13 906,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
1 499 000 zł162 m² 9 253,09 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
759 000 zł55 m² 13 906,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowskie Przedmieście
Zielonki,małopolskie
795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Zielonki
Zielonki,małopolskie
795 000 zł13 000 m² 61,15 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
759 000 zł55 m² 13 906,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowskie Przedmieście
Zielonki,małopolskie
795 000 zł54 m² 14 697,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
1 299 000 zł115 m² 11 200 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
759 000 zł55 m² 13 906,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
759 000 zł55 m² 13 906,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowskie Przedmieście
Zielonki,małopolskie
795 000 zł54 m² 14 722,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Popielówkę
Zielonki,małopolskie
680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowskie Przedmieście
Zielonki,małopolskie
880 000 zł67 m² 13 134,30 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Rzyczyska
Zielonki,małopolskie
599 000 zł1 100 m² 544,55 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowskie Przedmieście
Zielonki,małopolskie
880 000 zł67 m² 13 134,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krakowskie Przedmieście
Zielonki,małopolskie
880 000 zł67 m² 13 134,30 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna, ul. Pękowicka
Zielonki,małopolskie
1 890 000 zł2 353 m² 803,23 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Zielonki
Włącz powiadomienia