Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Zielonki - Oferty sprzedaży nieruchomości

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

1 390 000 zł105,16 m² 13 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:171 m²

! oferta dotępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 105,16m2 + poddasze zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł300 m² 14 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania pięknie urządzony, wolnostojący dom jednorodzinny premium zlokalizowany na pograniczu Bibic i Zielonek nieopodal granicy Krakowa. Dom o pow. ok. 300m2 usytuowany na zadbanej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł3 400 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 34 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł202 m² 5 935,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta | nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej | zielonki pod krakowem Z przyjemnością prezentuję Państwu elegancki dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł126,55 m² 12 643,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Typ oferty: dom jednorodzinny, wolnostojący w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu - zielonki - marszowiec Powierzenia użytkowa domu 126,55 m Działka 259 m Cena:   ,62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 050 000 zł157,31 m² 13 031,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:454 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 3 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 140,53m2 , pow. podłóg 157,31m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł74,70 m² 12 302,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w Zielonkach , nieopodal Trasy Wolbromskiej. Lokale z przestronnymi ogródkami, usytuowane w południowo-wschodniej części działki, co.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł650 m² 1 061,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,5 ara zlokalizowana w Zielonkach w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakow a. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł3 761 m² 425,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 37,61 ara zlokalizowana w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona w I.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 392 zł39,16 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 39,16 m2 ,mieszczący się na 3 pietrze czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 008 zł1 958 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 19,58 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł157,31 m² 12 395,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny nr 4 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 140,53m2 , pow. podłóg 157,31m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

972 569 zł1 391 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 13,91 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

449 577 zł643 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,43 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł1 068 m² 758,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w świetnej lokalizacji o pow. 10,68 ara położona w Zielonkach gm. Zielonki, niedaleko ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka płaska, porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 489 m² 772,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 14,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł106,57 m² 12 010,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Osiedle Długopolska III etap inwestycji To wyjątkowe miejsce do zamieszkania! 18 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Długopolskiej w Zielonkach. Zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł165 m² 10 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najlepszych lokalizacji pod Krakowem Zielonkach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

695 000 zł49 m² 14 114,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją | pogranicze Krakowa i Zielonek | kameralne, zamknięte osiedle Premium Estates prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

1 330 000 zł1 900 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - ul. Spacerowa. Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 19 arowa - płaska szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 8 arowa - płaska szerokość 33m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lawendowa

Zielonki,małopolskie

1 315 000 zł105 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zielonki | 105,2 m | Nowy dom z ogrodem 90 m | 3 miejsca postojowe | pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika Nowoczesny dom tuż przy Krakowie komfort, ekologia i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

1 330 000 zł1 900 m² 700 zł/m²

 

 

 

Zielonki,małopolskie

550 000 zł52 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy na sprzedaż mieszanie trzypokojowe o powierzchni 51,5 m2 znajdujące się w domu jednorodzinnym w centrum Zielonek (koło Krakowa). Mieszkanie jest z osobnym wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

 

 

Zielonki,małopolskie

650 000 zł927 m² 701,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 9 arowa - płaska szerokość 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

1 980 000 zł2 800 m² 707,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 28 arowa - płaska szerokość 124m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej, gmina zielonki. Obok las, centrum handlowe, przystanek. Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pcc. Dom znajduje się w m. Bosutów-Boleń na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Premium Estates oferuje 3-pokojowe mieszkanie położone w górnym segmencie 2 piętrowego budynku z 2015 roku, zlokalizowane na nowoczesnym i kameralnym osiedlu budynków zabudowy bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielonki

Zielonki,małopolskie

14 900 000 zł25 400 m² 586,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki z pozwoleniem na budowę - Zielonki, marszowiec Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2,540 ha, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złote Piaski

Zielonki,małopolskie

1 288 700 zł105 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Kameralne osiedle 8 domów w zabudowie bliźniaczej - 105m 2, 2 poziomy, ogród, 3 miejsca postojowe w cenie - zaledwie 250 m od granicy administracyjnej Krakowa. Układ domu: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Pękowicka

Zielonki,małopolskie

1 890 000 zł2 353 m² 803,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 23,5 ar w podkrakowskich Zielonkach. Wyjątkowo atrakcyjna działka w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 580 000 zł117 m² 13 481,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bez pośredników! Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i jasny 4 pokojowy apartament o powierzchni 117,2m2. Mieszkanie jest w umeblowane i gotowe do zamieszkania od zaraz. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rzyczyska

Zielonki,małopolskie

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w ścisłym centrum Zielonek przy głównej drodze łączącej Kraków z Ojcowem, aktualnie przekształcony w restaurację. Rewelacyjna lokalizacja pod działalność gospodarczą lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zielonki

Zielonki,małopolskie

14 900 000 zł25 400 m² 586,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielonki,pomorskie

145 000 zł39 m² 3 680,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta Na sprzedaż ustawne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 39,4 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 2-piętrowego bloku w miejscowości Zielonki. To idealna propozycja.