Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Bliźniaki Zielonki - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej, gmina zielonki. Obok las, centrum handlowe, przystanek. Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pcc. Dom znajduje się w m. Bosutów-Boleń na działce.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł155 m² 45,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 w Zielonkach! We speak English budynek I lokalizacja: dom: z 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł202,40 m² 5 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli szukasz piętrowego domu dla dużej rodziny w stanie deweloperskim w Zielonkach, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! *zobacz film poniżej Czeka na Ciebie otoczony zielenią dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 291 000 zł113,79 m² 11 345,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Zielonki, dom bliźniak 114m2 z garażem! Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w Zielonkach , nieopodal Trasy Wolbromskiej. Lokale z przestronnymi ogródkami, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 350 000 zł154,15 m² 8 757,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 7 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł202,40 m² 5 923,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 135,6m2, pow. całkowitej 202,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 315 000 zł105,20 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zielonki | 105,2 m | Nowy dom z ogrodem 91 m | 3 miejsca postojowe | pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika Nowoczesny dom tuż przy Krakowie komfort, ekologia i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł151,69 m² 9 552,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł184 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom, segment bliźniaka o powierzchni użytkowej 146 m2, garaż w bryle budynku, segment wybudowany na 4,5 arowej działce, sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych położony w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł130 m² 52,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Budynek o pow. ok. 130m2 usytuowany na kameralnym i ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł103,12 m² 11 142,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 2 położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł120 m² 11 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Sprzedam piękny, estetycznie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach na małym, kameralnym osiedlu. Prezentowana nieruchomość ma 120 m2 powierzchni całkowitej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł132,04 m² 9 466,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

! do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowe j 113,79m2 + garaż , pow. podłóg 132,04m2 zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł154,15 m² 9 017,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 10 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł158 m² 48,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dom rodzinny z pięknym ogrodem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować dom rodzinny z pięknym ogrodem w Zielonkach. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł151,69 m² 9 552,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł118,08 m² 11 856,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

! do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (lokal mieszkalny) o pow. użytkowe j 118,08m2 + strych do adaptacji (po podłogach około 25m2 ) , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł154,15 m² 8 102,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 6 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł103,12 m² 11 142,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 1 położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł202 m² 5 935,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyjątkowa oferta | nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej | zielonki pod krakowem Z przyjemnością prezentuję Państwu elegancki dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 199 000 zł204 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Zielonkach. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wybudowany według projektu, położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł120 m² 12 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Wyjątkowa alternatywa dla wymagających - przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w Zielonkach, 3 miejsca parkingowe i taras z widokiem na zieleń, który zapiera dech! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł154,15 m² 8 952,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł151,07 m² 58,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Do wynajęcia atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Zielonkach - w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 137,01m2 , pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł105,16 m² 13 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:171 m²

! oferta dotępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 105,16m2 + poddasze zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł106,57 m² 12 010,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Osiedle Długopolska III etap inwestycji To wyjątkowe miejsce do zamieszkania! 18 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Długopolskiej w Zielonkach. Zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł165 m² 10 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najlepszych lokalizacji pod Krakowem Zielonkach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lawendowa

Zielonki,małopolskie

1 315 000 zł105 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Zielonki | 105,2 m | Nowy dom z ogrodem 90 m | 3 miejsca postojowe | pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika Nowoczesny dom tuż przy Krakowie komfort, ekologia i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złote Piaski

Zielonki,małopolskie

1 288 700 zł105 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Kameralne osiedle 8 domów w zabudowie bliźniaczej - 105m 2, 2 poziomy, ogród, 3 miejsca postojowe w cenie - zaledwie 250 m od granicy administracyjnej Krakowa. Układ domu: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 465 000 zł120 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom bliźniak 120 m Zielonki k. Krakowa | Wysoki standard, taras 40 m Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 349 000 zł184 m² 7 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

! tylko U nas! oferujemy do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 184m2 (124m2 pow. użytkowa) na 5,5-arowej działce w podkrakowskich Zielonkach, 20min samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długopolska

Zielonki,małopolskie

1 500 000 zł139 m² 10 807,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Zielonki - Osiedle Długopolska III etap inwestycji To wyjątkowe miejsce do zamieszkania! 18 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Długopolskiej w Zielonkach. Zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długopolska

Zielonki,małopolskie

1 480 000 zł130 m² 11 350,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Osiedle Długopolska76 II etap inwestycji To wyjątkowe miejsce do zamieszkania! 18 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Długopolskiej w Zielonkach. Zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

950 000 zł117 m² 8 119,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy domy w inwestycji realizowanej tuż przy Parku Ojcowskim z pięknym widokiem na okolicę w Maszycach - 8 km od Zielonek Inwestycja składa się z 8 budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 349 000 zł184 m² 7 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielonki

Zielonki,małopolskie

8 000 zł150 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Premium estates prezentuje nowy 6-pokojowy dom w wysokim standardzie w Zielonkach wraz z ogromnym ogrodem (11 arów)! Do wynajęcia od 1 grudnia/1 stycznia. Zostań pierwszym najemcą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zielonki

Zielonki,małopolskie

8 000 zł150 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 349 000 zł184 m² 7 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zielonki,małopolskie

1 465 000 zł120 m² 12 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij