Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Zielonki - Oferty sprzedaży nieruchomości

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Na Podskalu

Zielonki,małopolskie

859 500 zł162 m² 5 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

TA oferta tylko U nas! Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: zakup dla obcokrajowców bez pozwolenia! Jeśli szukasz gotowego domu z garażem, który możesz urządzić według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

695 000 zł99 m² 6 992,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe domy 5-pokojowe gmina zielonki. 10 km od krakowa N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży segment w domu jednorodzinnym dwulokalowym (w formie zabudowy bliźniaczej) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 449 000 zł340 m² 4 261,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu wolnostojącego. Zwarta bryła, ciemny dach w połączeniu z jasnymi elementami elewacji i delikatnymi szarymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

660 000 zł800 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu 36.MNU3. Działka - 8 ar - płaska, kwadratowa w ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Do Cegielni

Zielonki,małopolskie

920 000 zł1 136 m² 809,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni/ Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu 36.MNU3. Działka 11,36 ar - płaska, kwadratowa w ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

3 850 000 zł495 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prime Property proponuje na sprzedaż dom -rezydencję, znajdującą się w Zielonkach. Pięknie położony dom klasyczny w swoim stylu znajduje na dużej 30 arowej działce kilka kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 280 000 zł120 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 120 m , ogródek 40 m2, 2 balkony, 2 miejsca naziemne parkingowe na zamkniętym osiedlu znajduje się przy ul. Na Popielówkę. English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 320 000 zł142 m² 9 295,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:939 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom z garażem wolnostojącym położony na ogrodzonej posesji. Dom w trakcie prac wykończeniowych! lokalizacja; trojanowice, 3 km do ug Zielonki, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

1 230 000 zł2 904 m² 423,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka | zielonki | kraków, gmina Zielonki na sprzedaż. Cena 1 230 000 zł brutto. Z przyjemnością oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną w całości budowlaną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki,małopolskie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,49m2 z ogródkiem 100m2, znajdujące się w malowniczej okolicy, na pograniczu dzielnicy Prądnik Biały i Zielonek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zielonki,małopolskie

1 289 000 zł110 m² 11 718 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

marek.posiadala@4alternatywy Jeśli szukasz gotowego domu z kominkiem i ogrodem, w którym możesz szybko zamieszkać, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :). Oferuję do sprzedaży dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

350 000 zł23 m² 15 283,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

White House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie położone w malowniczych Zielonkach, tuż przy granicy miasta Krakowa. Idealne dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Zielonki,małopolskie

1 250 000 zł99 m² 12 575,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

100m2 apartament z ogródkiem i 2 miejscami parkingowymi w Zielonkach Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

680 000 zł99 m² 6 841,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy W zabudowie bliźniaczej gmina zielonki. 10 km od krakowa House for non-eu foreigners, no special permission needed N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży połowę bliźniaka w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki,małopolskie

554 000 zł61 m² 9 011,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem - gmina zielonki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem o pow. 61,54 m2 położone na piętrze budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zielonki,małopolskie

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Emmerson prezentuje, dom wolnostojący z 2016 roku wybudowany w technologii Kanadyjskiej znajdujący się na działce o powierzchni 500m2. Budynek ma powierzchnię użytkową 120m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Galicyjska

Zielonki,małopolskie

4 300 000 zł385 m² 11 169 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, wykończony z użyciem wysokiej jakości materiałów dom w stylu dworkowym w miejscowości Zielonki, zaraz obok Krakowa. Znajduje się ona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki,małopolskie

530 000 zł62 m² 8 617,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe Z ogródkiem I miejscem postojowym gmina zielonki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem o pow. 61,54 m2 położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długopolska

Zielonki,małopolskie

973 000 zł116 m² 8 373,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Pragniemy Państwu zaprezentować dom położony w zielonkach10 min od centrum w zabudowie blizniaczej składające się z 4 segmentów z powierzchnią działek do wyboru od 100-150m2. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 195 000 zł108 m² 11 065 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Więcej informacji: viola:lub biuro:od pn do pt. w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: , biuro:. Szukasz nieruchomości w wysokim standardzie, gotowej do zamieszkania? Mamy coś idealnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Zielonki,małopolskie

1 149 000 zł103 m² 11 185,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować nowocześnie urządzony i wyposażony, dwupoziomowy apartament z dużym 70m2 tarasem na dachu. Nieruchomość położona jest na monitorowanym osiedlu przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki,małopolskie

525 000 zł61 m² 8 539,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem - gmina zielonki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem o pow. 61,54 m2 położone na piętrze budynku jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki,małopolskie

495 000 zł62 m² 8 043,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje Z ogródkiem I miejscem postojowym gmina zielonki ostatnie mieszkanie N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem o pow. 61,54 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zielonki

Zielonki,małopolskie

370 000 zł1 200 m² 308,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękna, widokowa, kształtna działka budowlana zlokalizowana na Marszowcu, gmina Zielonki o powierzchni 1200 m2, położona w cichej okolicy zabudowywanej nowymi domami jednorodzinnymi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonki

Zielonki,małopolskie

829 000 zł128 m² 6 476,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Biuro Bednarz Invest ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom znajdujący się na nowoczesnym osiedla dziesięciu domów w zabudowie bliźniaczej. Opis: dom o powierzchni użytkowej 128 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! |r| Property prezentuje piękny apartament na sprzedaż mieszczące się w Zielonakch przy ulicy Na Popielówkę. Lokalizacja: inwestycja położona jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki,małopolskie

520 000 zł52 m² 10 089,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje Z ogródkiem I miejscem postojowym gmina zielonki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem o pow. 61,54 m2, zlokalizowane na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

720 000 zł62 m² 11 579,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,18 m2 znajdujące się na 1 piętrze dwupiętrowego budynku w Zielonkach na ul. Na Popielówkę 69. Na powierzchnię 62,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Zielonki,małopolskie

599 000 zł46 m² 13 119 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Więcej informacji martalub biuro:, w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; do sprzedania jasne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w Zielonkach przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonki

Zielonki,małopolskie

999 000 zł173 m² 5 774,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji, bez pcc W cenie: ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, klimatyzacja, alarm, brama garażowa sterowana pilotem, brama wjazdowa, rolety elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zielonki,małopolskie

850 000 zł162 m² 5 247 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

! nieruchomość spełnia kryteria programu rządowego! : Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy - możliwość otrzymania kredytu bez wkładu własnego - dopłaty za dzieci 20 000 zł lub 60 000 zl Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Lawendowa

Zielonki,małopolskie

1 090 000 zł125 m² 8 720 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Victoria Estate prezentuje mieszkanie w segmencie bliźniaka w Zielonkach. Nieruchomość: budynek zlokalizowany jest w willowej okolicy przy ul. Lawendowej - Zielonki. Zbudowany w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zielonki

Zielonki,małopolskie

687 000 zł52 m² 13 105,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy nieruchomość położoną na północy Krakowa, w Zielonkach. Na powierzchnię mieszkania o wymiarach 52,42 m2 składa się: - przedpokój, - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Piaski

Zielonki,małopolskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Pośrednikom i agencjom za współpracę dziękujemy. Na sprzedaż mieszkanie na piętrze z zaadaptowanym strychem. Powierzchnia wynosi 78.7 m2 oraz ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonki

Zielonki,małopolskie

999 000 zł173 m² 5 774,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Popielówkę

Zielonki,małopolskie

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zielonki - mieszkanie 4 pokojowe wysoki standard N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. całkowitej około 90 m2 na nowopowstałym osiedlu w Zielonkach, ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 300 000 zł307 m² 4 234,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Emmerson poleca wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem (niepodpiwniczony) wybudowany w 2010 roku, w doskonałej i atrakcyjnej lokalizacji w południowej części Jury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sympatyczna

Zielonki,małopolskie

587 000 zł60 m² 9 702,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Łokietka w sąsiedztwie Białego Prądnika - Gmina Zielonki. 2 min. pieszo do przystanku autobusowego. Cicha i spokojna, kameralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonki

Zielonki,małopolskie

759 000 zł136 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Oferuje dom wolnostojący, w jednej z miejscowości w gminie Zielonki, 7 km od centrum Krakowa. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nadrzeczna

Zielonki,małopolskie

439 000 zł811 m² 541,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Zielonkach, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż działka o powierzchni 8,11ar położona przy ulicy Nadrzecznej ,zlokalizowana ok 5 km od granic.