Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Zielonki - Ogłoszenia sprzedaży działek

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

630 000 zł784 m² 803,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 7,84 ara (do wydzielenia) zlokalizowana w miejscowości Zielonki, na pograniczu z Krakowem. Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł800 m² 772,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 8 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł1 800 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem uzbrojona działka o pow. 18 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka położona w II linii zabudowy od drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł2 353 m² 798,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 23,53 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, na pograniczu z Krakowem. Działka płaska, w kształcie prostokąta o wym.: 25m/.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

521 593 zł746 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 7,46 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł3 200 m² 718,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 32 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki , gm. Zielonki w pobliżu ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka płaska w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł842 m² 592,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,42a, zlokalizowana w centrum Zielonek a zarazem w cichej uliczce, pośród dużej ilości zieleni i kameralnej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł1 900 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - ul. Spacerowa. Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 19 arowa - płaska szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 318 m² 500,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płaska działka o pow. ok 13,18a położona w Zielonkach przy drodze gminnej 2,3 km (w linii prostej) od ulicy Pachońskiego w Krakowie! atuty: - lokalizacja bezpośrednio w Zielonkach (w.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy ładną działkę budowlaną. Zielonki - ul. Widokowa Idealna lokalizacja! na miejscu szkoła podstawowa, blisko do komunikacji miejskiej, bardzo dobry dojazd do Krakowa i na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

4 184 634 zł5 985 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 59,85 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł25 268 m² 593,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

! jedyna taka oferta! informacje ogólne Do sprzedania działka budowlana o pow. 2,5268 ha zlokalizowana w miejscowości Zielonki, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł1 100 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa na granicy Krakowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 11 arowa -.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł3 400 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o pow. ok. 34 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal granicy z Krakowem. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do trapezu o wym.:.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł949 m² 421,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni około 9,5 ara, położona w miejscowości Pękowice (koło Zielonek), w okolicy jest luźna zabudowa jednorodzinna. Cena 400.000 PLN Działka ma kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł650 m² 1 061,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,5 ara zlokalizowana w Zielonkach w prestiżowej dzielnicy Marszowiec, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakow a. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł3 761 m² 425,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 37,61 ara zlokalizowana w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona w I.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 256 m² 2 786,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z 3 budynkami mieszkalnymi Do sprzedania działka o pow. 12,56 ara z kompleksem 3 domków wypoczynkowych zlokalizowana na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 008 zł1 958 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 19,58 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

14 800 000 zł25 400 m² 582,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki z pozwoleniem na budowę - Zielonki, marszowiec Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2,540 ha, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł982 m² 711,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,82a, zlokalizowana w centrum Zielonek a zarazem w cichej uliczce, pośród domów jednorodzinnych. Działka w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

972 569 zł1 391 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 13,91 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

449 577 zł643 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,43 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki , w prestiżowej dzielnicy Marszowiec - nieopodal ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł1 068 m² 758,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w świetnej lokalizacji o pow. 10,68 ara położona w Zielonkach gm. Zielonki, niedaleko ewidencyjnej granicy m. Krakowa. Działka płaska, porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 489 m² 772,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 14,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 817 m² 260,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 3817 m2 położona w Zielonkach przy wyjeździe w kierunku Trojanowice. Działka daje możliwość budowy domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 800 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 18 arów zlokalizowana w miejscowości Zielonki, gm. Zielonki. Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 23m/ 71m/ 29m/.

Szczegóły ogłoszenia

532 500 zł689 m² 772,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 6,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

1 330 000 zł1 900 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 8 arowa - płaska szerokość 33m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

1 330 000 zł1 900 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

560 000 zł800 m² 700 zł/m²

 

 

 

Zielonki,małopolskie

650 000 zł927 m² 701,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 9 arowa - płaska szerokość 40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spacerowa

Zielonki,małopolskie

1 980 000 zł2 800 m² 707,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zielonki - Marszowiec - ulica Do Cegielni - Spacerowa Sprzedamy ładą działkę budowlaną oznaczoną w planie zagospodarowania terenu działka budowlana mn. Działka 28 arowa - płaska szerokość 124m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zielonki

Zielonki,małopolskie

14 900 000 zł25 400 m² 586,61 zł/m²

 

 

 

Zielonki,małopolskie

795 000 zł13 000 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1.3 ha w malowniczej i prestiżowej lokalizacji idealna dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Zielonki,małopolskie

990 000 zł5 700 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o łącznej powierzchni 57a (3 sąsiadujące ze sobą działki) Działka położona w Zielonkach blisko centrum, działka widokowa, położona w cichej , spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rzyczyska