Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy pod klucz Zielonki - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

24 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

24 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowy dom W zabudowie bliźniaczej, gmina zielonki. Obok las, centrum handlowe, przystanek. Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pcc. Dom znajduje się w m. Bosutów-Boleń na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł320 m² 6 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom w skandynawskim stylu. Jest to dom o metrażu 320 m2 składający się z 5 pokoi typu "nowoczesna stodoła". Przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 499 000 zł101 m² 14 841,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przedstawiam Państwu nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż, położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod Krakowem. Kameralna zabudowa, szybki dojazd do centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł154,15 m² 8 952,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 465 000 zł120 m² 12 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Wyjątkowa alternatywa dla wymagających - przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej w Zielonkach, 3 miejsca parkingowe i taras z widokiem na zieleń, który zapiera dech! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł105,16 m² 13 217,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:171 m²

! oferta dotępna tylko W naszym biurze! Do sprzedania atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. 105,16m2 + poddasze zlokalizowany w miejscowości Zielonki, gm.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł126,55 m² 12 643,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:259 m²

Typ oferty: dom jednorodzinny, wolnostojący w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu - zielonki - marszowiec Powierzenia użytkowa domu 126,55 m Działka 259 m Cena:   ,62.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł154,15 m² 8 757,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 7 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł495 m² 8 383,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 740 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Zielonki przy ul. Galicyjskiej, zaledwie kilka minut od centrum Krakowa. Zielonki to przede wszystkim dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł120 m² 9 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Zielonki Marszowiec - komfortowy dom w zabudowie szeregowej na kameralnym, zamkniętym osiedlu Bracia Sadurscy - oferta na wyłączność Przedstawiamy zadbany, 4-pokojowy dom o powierzchni ok. 120.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł151,07 m² 58,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Do wynajęcia atrakcyjny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Zielonkach - w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Dom o pow. użytkowej 137,01m2 , pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł151,69 m² 9 552,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 5 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł130 m² 52,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach, w prestiżowej dzielnicy Marszowiec. Budynek o pow. ok. 130m2 usytuowany na kameralnym i ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł103,12 m² 11 142,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 2 położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł120 m² 11 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Sprzedam piękny, estetycznie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej położony w Zielonkach na małym, kameralnym osiedlu. Prezentowana nieruchomość ma 120 m2 powierzchni całkowitej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł154,15 m² 9 017,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 10 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł151,69 m² 9 552,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 położony w miejscowości Zielonki w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł133 m² 78,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Nowoczesny dom w spokojnej enklawie domów jednorodzinnych "popielowa Residence" blisko granicy z Krakowem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł154,15 m² 8 102,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:209 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 6 w nowo budowanym kompleksie nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł103,12 m² 11 142,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:164 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 1 położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł103,03 m² 12 122,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:368 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony przy ul. Rzyczyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 290 000 zł300 m² 14 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do sprzedania pięknie urządzony, wolnostojący dom jednorodzinny premium zlokalizowany na pograniczu Bibic i Zielonek nieopodal granicy Krakowa. Dom o pow. ok. 300m2 usytuowany na zadbanej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł106,57 m² 12 010,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Osiedle Długopolska III etap inwestycji To wyjątkowe miejsce do zamieszkania! 18 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Długopolskiej w Zielonkach. Zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł165 m² 10 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najlepszych lokalizacji pod Krakowem Zielonkach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zielonki

Zielonki,małopolskie

1 449 000 zł189 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne